adv_atk
;
by admin

Reklam Danışmanlık Hizmeti Ankara

Atek Medya Reklam Danışmanlık Hizmeti Ankara

Ankara firmalarına verdiğimiz reklam danışmanlık hizmeti ile beklentileri karşılıyoruz. Markanızın hedeflediğiniz aşamaya gelmesi artık zor değil. Düşük bütçelerle yüksek verim almak mümkün. Bizle çalışmayı kabul ettiğiniz anda firmanız hakkında bilgiler ediniriz. Daha sonrasında firmanızın potansiyel ve var olan müşterilerini sınıflandırırız. Stratejik planlama yaparak, reklam çalışmalarını gerçekleştiririz. Firmanıza özel çalışmalarımız ile hedef pazarınıza özgü interaktif reklam hizmetleri sunarız. Düşük maliyetlerle etkili sonuçlar almanızı sağlarız.

Atek Medya Reklam Danışmanlık Hizmetleri

Firmanızın ve markanızın bir bütün olarak reklam-marka-firma anlayışına etki eden yetersiz yanlarını hizmet dahilinde ücretsiz olarak tespitini gerçekleştiririz. Eksiklikler giderilerek markanız da, firmanızda reklam sürecine uyumlu hale getirilir. Gerçekleştirdiğimiz reklam hizmetleri ve ona bağlı olarak geri dönüt sürecinde bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmeniz için firmanıza özgü stratejik reklam yönetimi hizmeti verilir. Reklam danışmanlık hizmeti dahilinde daha birçok hizmet firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Atek Medya Reklam Hizmetleri Aldığınızda Kazancınız

Hedef pazarınız belirlenir. Bu sayede ürün veya hizmeti maliyetleriniz düşer. Ayrıntılardan uzaklaşır. Birim uzmanlıklarına yönelirsiniz.

Yapılan çalışmalarla markanızı tercih eden potansiyel müşteri ortaya çıkar. Gerçekleştirdiğimiz markanıza özel interaktif çalışma ile verdiğiniz hizmeti veya ortaya koyduğunuz ürünü, hangi müşteri kitlesinin tercih ettiği belirlenir. Müşteri ilişkileri bazında daha verimli ve daha kalıcı deneyimler yaşarsınız.

Çalışmalarımıza paralel olarak, potansiyel müşteri ve markanızı merak eden sayısında gözlemlenebilir artış görülecektir. Bu artış kaliteli bir müşteri ilişkileri ile desteklendiğinde şirket değerinde ve kazancında yükselmeyi beraberinde getirecektir. Ekstra olarak müşteri tutabilmek için tutundurma çalışmalarına danışmanlık desteği verilmektedir.

Müşteri sadakatini gerçekleştirmek için zemin hazır hale gelir. Ayrıca sadık müşterilerinizi daha net fark edebilirsiniz. Bu sayede stratejik yönetiminize gerekli olan doğru bilgi girişi gerçekleştirilmiş olur. Yapılan çalışmalar ürün veya hizmet kalitesinde algıyı etkileyeceğinden müşteri sadakatinde artış gözlemlenecektir.

Reklam danışmanlık hizmetinin sağlıklı gerçekleşmesi ve markanızın eksik olan yönlerini hızlı bir şekilde giderebilmeniz için gerekli olan diğer çalışmaları da Atek Medya olarak bütçenize uygun bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sayede bir bütünlük olarak kusursuz bir marka algısı yaratılacaktır. Bütünlüğün bir getirisi olarak markanızın kurumsal kimliğine de ekstra katkı sağlayacaktır.

Tek bir firma ile bütün gerekliliklerinizi çözümleyebileceğin düşünüldüğünde maliyet ve zaman olarak artınız olacaktır.

Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmekteyiz.

Ve daha fazlası için bizimle irtibata geçiniz. Beklediğinizden daha fazlasını vereceğimizi garanti ediyoruz.


 

ATEK MEDYA Eğitim, Ölçüm, Yazılım Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri

+90 312 431 13 53

Şehit Osman Avcı Mah. Meleki Cad. İNCİ LİFE Rezidans A-Blok No:113 Etimesgut – ANKARA


 

Share this article

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>