CI-Page
;
by admin

Kurumsal Kimlik Hizmeti Ankara

Ankara Kurumsal Kimlik Hizmeti

Kurumsal kimlik oluşturma hizmeti sektörlerinde rekabet eden Ankara’da ki ve diğer büyük şehirlerdeki şirketlerin talep etmeye başladığı bir hizmet… Sektörlerin içerisinde kurumlara aksaklık yaratan kimlik sorununa bir çıkar yol olarak kurumsal kimlik oluşturma gereklilik haline dönüşmekte. Diğer ajanslardan farklı olarak her sektörden edindiğimiz tecrübelerle sabit; ihtiyacınız doğrultusunda sektörünüzde talebi en çok çeken ve en çok aranan farklı yanlarınızı keşfederiz. Sonrasında oluşturacağımız anlamları özenle kimlik çalışmalarına yansıtırız.  Sizinle çalışan, müşteriniz olan ya da işbirliği halindeki tüm tüzel veya şahıslar bu nüansları hissedecektir.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Markanızın bilinirliği ve algısı için, etki-sonuç odaklı çalışmaktayız. Şirketinizdeki her birimi her oluşumu benimseyerek en istikrarlı kimlik oluşumunu gerçekleştiririz. Bu sayede a’dan z’ye şirketiniz bir bütüncül yapı sergiler. Daha sonrasında vereceğimiz danışmanlık hizmeti ve ek hizmetler ile markanızın çağrıştırdığı anlamlar, hisler arzuladığınız doğrultuda gerçekleşecektir. Kurumsal kimlik şirketinizin kimliğidir: şirketiniz bu kimlik ile bilinir ve anılır. Şirketinizin geleceğini şansa bırakmayın. Profesyonel bir Kurumsal kimlik çalışması için iletişime geçiniz.


 

ATEK MEDYA Eğitim, Ölçüm, Yazılım Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri

+90 312 431 13 53

Şehit Osman Avcı Mah. Meleki Cad. İNCİ LİFE Rezidans A-Blok No:113 Etimesgut – ANKARA


 

Share this article

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>