crm2
;
by admin

Crm Yazılımı Ankara

Ankara Crm Yazılımı

Hangi müşteri markanıza sadık? Müşterilerinizi tanıyor musunuz? Markanızın barındırdığı hangi unsurlar insanları satın almaya yöneltiyor? Ürününüzü veya hizmetinizi tercih edenlerin satın alma davranışları nelerdir? Müşteri odaklılık anlayışını kazanamayan kurumlar, içinde bulunduğu pazarda pay sahibi olamamaktadır. Crm yazılımları şirketin işleyişiyle uygun hale getirildiğinde ve elde edilen bilgilerin akıllıca değerlendirilmesi sağlandığında, müşteri sadakatinde yüzde 15 ila 25 arası bir artış olmaktadır. Bu normalde sistemli olarak müşteri ilişkileri yönetimi uygulamayan bir kurumun, ancak 20-30 yıl içerisinde sağlayabileceği ciddi bir orandır.

Atek Medya CRM Yazılımı

Diğer paket CRM yazılımlarından farklı olarak biz müşterilerimize kendi markasının, kurumunun, işleyişinin hatta çalışanlarının değerlerini ve yeteneklerini baz alarak CRM yazılımını oluşturuyoruz. Bu sayede her kurumun kimyasına uygun, büyük verimlilik sağlayan yazılımlar ortaya çıkıyor. CRM yazılıma ek olarak aktif kullanım öğretilerini de danışmanlık hizmeti olarak sizlere sunmaktayız. CRM yazılımı talep ediyorsanız bize ulaşmanız yeterli. Siz değerli ziyaretçilerimize bu konuda daha fazla bilgi aktarmak için bizimle irtibata geçiniz.


 

ATEK MEDYA Eğitim, Ölçüm, Yazılım Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri

+90 312 431 13 53

Şehit Osman Avcı Mah. Meleki Cad. İNCİ LİFE Rezidans A-Blok No:113 Etimesgut – ANKARA


 

Share this article

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>